خاطرات مسافرت به شهر وان ترکیه 

قبل رفتن به ترکیه باید تست پی سی آر میگرفتم برای اینکار عازم اردبیل شدم از آنجا تست گرفتم بعدش عازم تبریز شدم از تبریز هم به شهر مرند بعد به خوی رسیدم یک شب را در هتل ۳ ستاره سپید شهر خوی گذراندم صبح زود ساعت ۱۰ در ترمینال شهر خوی با ترانسفر ماشین سمند عازم قطور مرز رازی رسیدیم ازآنجا عوارض خروج به مبلغ ۴۰۰ هزار تومن پرداخت کردم بعد از مرز رد شدیم مرز رازی و کاپی کوی ترکیه . بعد از طی یک ساعت به شهر وان رسیدیم جاده از مرز تا وان اتوبان بود خیلی راحت هتلی که رزرو کرده بودن هتل ۳ ستاره ایلوان بود اولین روز گشت بازار وان میدان کاظم بکر میدان بش یول و. گشتم روز دوم هم مرکز خرید AVM گشتم این مرکز به خرید معروف بعد امدم هتل استراحت روز سوم هم تصمیم گرفتم خارج از وان برم با ماشینهای ون ۵ لیر دادم رفتم ساحل شیشه ای ادرمیت که با وان ۲۰ دقیقه راه هست بعد از گذشت گذار یه هتل رسیدم.متاسفانه چون رزرو هتل ام وقتش گذشته بود دبه کرد صاحب هتل مجبور شدم به هتل دیگر برم که صاحبش آدم خوبی بود هتل کینت سه ستاره ۷۰ لیر شبی آخرین روزم هم این هتل اقامت کردم روز آخر هم با سمند ایرانی برگشتم به خوی و از آنجا به شهر خود. 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها